| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB37468 |
| Lungime Totală | 13 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Amantul Perfect Negru
42 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Acest vibrator, este amantul perfect de care aveți nevoie. Nu vă înșală nicicând și tot timpul este la dispoziție numai pentru dvs, oricând doriți. Cu pulsații multiple de viteză.
Acest vibrator, este amantul perfect de care dețineți nevoie. Nu vă înșală niciodată și tot momentul este disponibil numai pentru dvs, oricând doriți. Cu tremurări multiple de viteză.
