| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB17368 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 17 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Seven Creations 20cm
52 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Datorită formei lezne curbate și formei de la bază Vibratorul Seven Creations întărâtă în același timp atât punctul G, cât și clitorisul.
în raport cu formei ușor curbate și formei de la bază Masajerul Seven Creations incită în același timp atât punctul G, cât și clitorisul. Din cauza vibrațiilor multi-speed reglabile în intensitate, textura și material realistic, este capabil să-ți pune la dispoziție delectări intense neimaginate.
- Vibratorul are o arie cu vene pentru o senzație mai realistă.
- Dispune de mici stimulatori pentru clitoris.
Funcționează cu baterii AA
