| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB17286 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | ABS |
| Brand | Dream Toys |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Pentru Mărirea Penisului Enlarger Albastru
Pentru a ajunge la o mărime impresionantă, pur și modest pompați cu membrul introdus în cilindru.
Cum puteți obține un falus mai mare pe care l-ați dorit dintotdeauna? Cu Pompa Enlarger e ușor! Vă ajută să vă desfătați de o satisfacție reală. Pentru a ajunge la o măsură impresionantă, pur și simplu pompați cu membrul introdus în cilindru. În acest fel, erecția ar necesită să rămână falnică chiar și mai târziu ce încetați pomparea! Facilitează la mărirea fluxului de sânge la nivel penian cuprinzând drept efect creșterea în lungime și grosime a membrului ca de pildă și întărirea erecției.
Pompa are o pompiță pe care poți apăsa pentru a crea apăsare în cilindru, sprijinind la creșterea dimensiunilor penisului.
- Manșonul este din TPE, un material moale și simpatic la atingere.
- Aduce stârnire maximă și mărește cu mega aspirație și vigoare pură.
Mod de utilizare: Pentru rezultate vizibile, utilizați pompa de 2-3 ori pe zi câte 3-5 minute, fără a forța.
