| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB17072 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Material | Metal |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Bile Seven Creations Maxim Argintiu
Efectul vibrant al acestor bile genitale argintii îți va oferi o stârnire sexuală irezistibilă. Biluțele din interiorul acestor bile se mișcă odată cu tine.
Efectul vibrant al acestor bile sexuale argintii îți va dărui o stârnire erotică irezistibilă. Biluțele din interiorul acestor bile se mișcă odată cu tine. Trebuie doar să le porți în vagin. Sunt cea mai adecvată metodă pentru dezvoltarea, tonifierea și ameliorarea elasticității mușchilor genitali, astfel vei avea un control mai bun asupra orgasmului, îl vei atinge mai rapid și va fi uimitor.
- Bilele sunt gândite pentru a atinge un vârf erotic cu o senzație de vibrație.
- Mișcările făcute în momentul mersului propune un masaj continuu.
- Bilele mențin mușchii pelvieni în formă, permițând mai multă savoare în timpul sexului.
- Recomandate și pentru jocuri erotice.
Rezistent La Apă
