| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB16825 |
| Lungime Totală | 9 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | ABS |
| Brand | Durex |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Durex Play Delight Mov
127 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Pulsatorul durex play este mic, dar foarte jucăuș și suficient de puternic pentru a stârni valuri de gratificare la cote ridicate.
Masajerul durex play este mic, dar foarte jucăuș și suficient de voinic pentru a stimulă valuri de fericire la cote ridicate. Robustețea vibrațiilor poate fi reglată cu ajutorul butonului de la bază. Senzație de moale la contact pentru o stimulare senzuală.
Ușor De Manevrat
