| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB137692 |
| Lungime Totală | 38 cm |
| Lungime Inserabilă | 28 cm |
| Diametru | 7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Hogans Realistic 38cm
Dacă ești în căutarea unui dildo realistic de mărimi uriașe, acesta este perfect pentru tine, având 38 cm lungime și 7 cm în diametru.
X-Men Hogans este un dildo realistic ce are dimensiuni extrem generoase. Este creat din material jelly și simpatic la atingere, ce seamănă deosebit de bine cu dermă umană.
Este foarte flexibil, așadar îl poți folosi în orice poziție dorești. Poți să îl lipești de absolut orice suprafață plană să îl folosești fără mâini, din cauza ventuzei sale intense de la bază. Este o jucărie teribil de confortabilă. Venele proeminente de la suprafața sa cresc gradul de realism și în același timp au rolul de a stimula pereții genitali.
Dacă ești în căutarea unui penis artificial realistic de dimensiuni uriașe, acesta este perfect pentru tine, cuprinzând 38 cm lungime și 7 cm în diametru.
- Dildo-ul este completat cu testicule pentru un plus de realism.
- Produsul cântărește 1.6 kg, oferind o senzație robustă și stabilitate în utilizare.
Are Ventuză
