| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB137671 |
| Lungime Totală | 10.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.4 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon; ABS |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Pretty Love Baird: Vibrator Punctul G 12 Moduri Reîncărcabil Roz
Vibrator Punctul G curbat Pretty Love Baird: silicon catifelat, 12 moduri de vibraţie controlate prin aplicaţie, cu acumulator şi impermeabil. Lungime totală 10.8 cm, inserabilă 8.4 cm, diametru 3.2 cm. Control la distanţă pentru folosire discretă.
Pretty Love Baird este un stimulator Punctul G curbat, discret şi ergonomic, conceput pentru stârnire precisă şi confort. Suprafaţa din silicon delicat face inserţia uşoară şi plăcută.
Controlul se face prin aplicaţia Pretty Love: 12 moduri de vibraţie şi trei funcţii principale — Mod Automat, Mod Imersiune şi Mod Muzical. Funcţiile pot fi gestionate şi de la distanţă, prin control global din aplicaţie.
Produsul este impermeabil, adecvat pentru utilizare la duş sau în cadă. Designul discret îl propune pentru folosire individuală sau în cuplu.
Beneficii şi atribute concrete:
- 12 moduri de vibraţie comandate prin aplicaţia Pretty Love
- Funcţii principale: Mod Automat, Mod Imersiune, Mod Muzical
- Control la distanţă (control global) prin aplicaţie
- înfățișare curbată, ergonomică, pentru stimulare direcţionată a punctului G
- Material din silicon moale pentru inserţie confortabilă
- Impermeabil: întrebuințare sigură la duş sau cadă
- Reîncărcabil, uşor de utilizat şi întreţinut
- Dimensiuni: lungime totală 10.8 cm, inserabilă 8.4 cm, diametru max. 3.2 cm
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Conectare La Smartphone
