| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB136799 |
| Lungime Totală | 13 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.2 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Sleeve Stimulate Vibe Transparent
Asta este accesoriu pe care îl așteaptă de mult penisul tău. O extensie realistă ce adaugă câțiva centimetri în plus organului tău genital. Doar pune acest cilindru peste membrul tău și pătrunde-ți partenera urmărind-o în timp ce își dă ochii peste cap. Capul proeminent și venele realiste fac din această jucărie, accesoriul perfect.
Acesta este accesoriu pe care îl așteaptă de mult penisul tău. O extensie realistică ce sporește câțiva centimetri în plus organului tău genital. Doar pune acest manșon peste membrul tău și pătrunde-ți partenera urmărind-o în timp ce își dă ochii peste cap. Capul proeminent și venele realiste fac din această jucărie, accesoriul perfect.
De asemenea, această extensie pentru penis are și vibrații. Ambii parteneri pot profita de beneficiile acestei jucării ce stimulează femela și întărește erecția bărbatului. Partidele de sex vor fi mult mai incitante din momentul în care vei începe să folosești Penis Sleeve With Vibration.
Manșonul realistic Falus Sleeve Vibration adaugă câțiva centimetri în plus membrului tău. Partenera nu a fost niciodată mai încântată, pentru că acești câțiva centimetri fac diferența între o partidă de sex banală și o partidă WOW.
