| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB134654 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 3.8-4.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Hidden Desire |
| Livrare | Gratuita |
Hidden Desire Ride My Hard, Masturbator Discret 4,5 kg
Masturbator Hidden Desire Ride My Hard, design ergonomic optimizat şi texturi interne pentru senzaţii realiste. Se fixează stabil pe suprafeţe plane, material plăcut la atingere. Curăţare simplă cu săpun blând. Ambalaj discret pentru depozitare sigură.
Descoperă modelul Ride My Hard din colecţia BANGERS by Hidden Desire. Creat cu atenţie la detalii, acest masturbator prioritizează stabilitatea şi senzaţia normală printr-un stil ergonomic şi texturi interne atent lucrate.
Produsul se poate aşeza fix pe suprafeţe plane, oferind libertate în alegerea poziţiilor de exploatare şi control asupra intensităţii. Materialele utilizate dăruiește o mângâiere plăcută iar întreţinerea este simplă: curăţare cu săpun blând şi uscarea desăvârșită înainte de depozitare.
Atribute şi beneficii:
- Stabilizare stabilă pe suprafeţe plane pentru utilizare scutit de alunecare
- Textură internă detaliată pentru senzaţii realiste şi variate
- Material plăcut la atingere, zămislit pentru confort
- Curăţare facilă: prescris săpun blând şi uscare completă
- Ambalaj discret, potrivit pentru depozitare sigură şi confidenţialitate
