| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB132665 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon Dual Density |
| Brand | Hidden Desire |
| Livrare | Gratuita |
Hidden Desire Dildo Realist 18cm Ventuză Discretă
Dildou realist din silicon Dual Density, 18 cm, cu cap definit şi textură detaliată pentru senzaţii naturale. Ventuză solidă pentru fixare discretă. Uşor de curăţat; compatibil cu lubrifianţi pe bază de apă.
Dildou din silicon Dual Density, plămădit pentru un înfățișare şi o senzaţie cât mai apropiate de realitate. Nucleul ferm oferă stabilitate, iar stratul exterior mătăsos aduce contact satisfăcător şi flexibilitate adaptabilă.
Capul bine definit şi textura detaliată reproduc contururi naturale, facilitând ghidarea precisă. Ventuza integrată garantează fixare stabilă pe suprafeţe plane, pentru exploatare privat de mâini, discretă şi sigură.
Siguranţă şi întreţinere: creat confecționat din material compatibil cu corpul; curăţarea se face necomplicat cu apă caldă şi săpun sau cu soluţii specializate pentru jucării. Recomandăm lubrifianţi pe bază de apă pentru confort optim.
Beneficii şi atribute:
- Material: Silicon Dual Density pentru combinaţie între fermitate şi moliciune
- Lungime totală: 18 cm
- Cap bine definit pentru ghidare precisă
- Textură detaliată pentru senzaţie realistă
- Sucțiune integrată pentru fixare stabilă
- Maleabil şi catifelat la atingere
- Potrivit cu lubrifianţi pe bază de apă
- Uşor de curăţat şi întreţinut
- Discret şi sigur pentru întrebuințare
Are Ventuză
