| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB129431 |
| Lungime Totală | 21.9-25 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.2-19 cm |
| Diametru | 2.9-3.7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Dublu Cu Ventuză Skinlike Soft
Acest Dong Dublu Skinlike Soft este creat pentru pătrundere dublă realistică pentru jocul genital și anal în același timp.
Acest Dildou Dublu Skinlike Soft este realizat pentru pătrundere dublă realistică pentru jocul sexual și anal în același timp. Dong Dublu Skinlike Soft este analog cu pielea umană, pentru un alură cât mai realist.
Tehnologia inovatoare a materialului cu densitate dublă simulează senzație de piele exterioară moale și de interior ferm. Confecționat manual pentru o gratificare absolută maximă, vă puteți bucura de un joc erotic complet. Fiind foarte flexibil, Dildo-ul Dublu Skinlike Soft, se poate îndoi cu ușurință în absolut orice expresie sau unghi.
Este complet robust la apă. Dildo-ul este prevăzut și cu o pompă cu tărie mare de aspirație, ce poate fi fixat pe indiferent ce suprafață plană. Lungime inserabilă: 15.2(genital),19(anal)
- Dildo-ul are două tije de dimensiuni perfecte, special poziționate pentru penetrare vaginală și anorectală în tandem.
- Materialul cu dublu strat TPE realist imită senzația unui penis erect.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
