| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB128534 |
| Lungime Totală | 29.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 23 cm |
| Diametru | 6.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Nelson 29.7cm Negru
153 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
X-Men Nelson este un dong realistic ce are 29.7 cm lungime și 6.5 cm în diametru. Este creat din PVC și e însușit cu ventuză puternică și testicule ce extind gradul de realism.
X-Men Nelson este un dildou realistic ce are 29.7 cm mărime și 6.5 cm în diametru. Este creat din PVC și e prevăzut cu sucțiune intensă și testicule ce cresc gradul de realism.
Este ușor de folosit, foarte elastic și seamănă la contact cu pielea reală. Este alegerea perfectă pentru cei ce vor o seară de ținut minte împreună de persoana iubită.
- Dildo de mari dimensiuni produs și pictat manual, cu suprafață foarte vascularizată.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
