| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB128525 |
| Lungime Totală | 36.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 29 cm |
| Diametru | 8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Super Sized 36cm
O adevărată provocare, pentru experții și cunoscătorii reali, pentru cei care nu sunt mulțumiți de măsurile standard și vor să depășească fiecare limită pentru a ajunge la extaz.
O adevărată provocare, pentru experții și cunoscătorii reali, pentru cei care nu sunt mulțumiți de măsurile standard și vor să depășească fiecare limită pentru a ajunge la extaz.
Aspect real și unic, cu vene și gland bine sculptat și un diametru impresionant. Echipat cu o ventuză la bază pentru a face stabilirea inserției în timpul fiecărei utilizări și poziții.
Materialul este PVC, unul sigur pentru corp, fără ftalați și hipoalergenic.
- Dildo-ul este complet submersibil, deci poate fi exploatat în cadă sau la duș privat de probleme.
- Este echipat cu testicule pentru o experiență mai realistă.
- Folosindu-l și folosindu-ți imaginația, aproape că vei uita că actul este cu o jucărie erotică și nu un sex adevărat.
- Dildo-ul X-Men Huge Flesh întinde o trăire deosebit de similară cu una realistă datorită texturii sale care seamănă tare bine cu dermă reală.
- Ventuza are o vigoare mare de sucțiune, permițând atașarea fermă pe suprafețe plane.
- Este alegerea ireproșabilă pentru toți pasionații de jocuri erotice, punând la dispoziție momente de ținut minte împreună cu persoana iubită.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
