| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB128390 |
| Lungime Totală | 18.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 4.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Gonflabil Cu Ventuză 18cm
Te poți bucura de cele mai intense satisfacții folosind acest dong gonflabil ce dispune de detalii realiste. Inflatable penis este potrivit pentru toate persoanele feminine ce vor să aibă parte de puncte culminante puternice.
Te poți bucura de cele mai intense delectări folosind acest dildou gonflabil ce dispune de detalii realiste. Inflatable penis este corespunzător pentru toate persoanele feminine ce vor să aibă parte de orgasme puternice. Nu ai nevoie de un bărbat pentru a te simți bine, atâta timp cât ai la dispoziția dildo-ul gonflabil. Această jucărie senzuală este conformă atât pentru neexperimentați cât și pentru persoanele experimentate.
- Dildo-ul gonflabil conține de o pompă manuală care îngăduie extinderea rapidă și facilă a proporției acestuia.
- Are o ventuză extra puternică, permițând fixarea pe aproape orice suprafață pentru jocuri solo.
- Dildo-ul este proiectat în SUA conform celor mai înalte standarde de calitate.
- Supapă de eliberare rapidă garantează că dildo-ul persistă umflat în momentul utilizării și se dezumflă iute mai târziu ce ai terminat.
- Dildo-ul gonflabil poate fi umflat până la dimensiunile unui membru XXL de vis, oferind noi senzații care satisfac chiar și cele mai exigente femei.
- Pentru multe femei, un penis mai gros contează mai mult decât unul mai lung.
- Se propune inserarea dildo-ului cândva de a-l umfla pentru o experiență optimă.
