| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB128387 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4.2 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Realistic Strong and Brave
Stimulator Realistic Strong and Brave este o replică de penis mega realistică cu testicule detaliate și cu cap penian bine definit. Prevăzut cu pompă puternică pentru cei cu preferințe hands-free, acest vibrator se poate folosi cu succes atât solo cât și în cuplu.
Vibrator Realistic Strong and Brave este o replică de penis extra realistă cu testicule detaliate și cu cap penian bine definit. însușit cu pompă puternică pentru cei cu preferințe hands-free, acest stimulator se poate utiliza cu succes atât solo cât și în cuplu.
Este produs dintr-un material mătăsos și non toxic, ce se aseamănă cu pielea umană, tocmai pentru a avea emoții cât mai reale. Ajustați cele 7 moduri de vibrații ale Vibratorului cu Realistic Strong and Brave, cu ajutorul telecomenzii cu fir.
- Vibratorul are detalii intricate de vene pe ax și testicule, oferindu-i un aspect aproape realist.
- Materialul din PVC de înaltă calitate este jelly și plin, apropiat cu pielea reală, adăugând perfect efectului realist.
Are Telecomandă
Are Ventuză
