| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB128381 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Realistic
17 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Conceput cu un stil ce vizează punctul G, Prelungitorul Penis Realistic Natural, mărește mărimea penisului dvs cu 6 cm!
Zămislit cu un stil ce vizează punctul G, Prelungitorul Sex Realistic Natural, mărește lungimea membrului dumneavoastră cu 6 cm! Fiind realizat dintr-un material moale și elastic, cu textură naturală, cu vene pe toată suprafața, Prolungatorul Falus Realistic Natural oferă noi bucurii în dormitor! Se folosește pe penisul erect.
- Prelungitorul augmentează grosimea penisului pe toată circumferința.
- Materialul imită senzația corpului uman și se încălzește la temperatura corpului.
- Poate fi ajustat prin tăierea bazei pentru o potrivire perfectă.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
