| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB128162 |
| Lungime Totală | 30.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 25.5 cm |
| Diametru | 7.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic 30cm Cu testicule Negru
Dildo-ul realistic King 12 inch de la Pipedream are 30.5 cm extindere și 7.6 cm în calibru și e făcut din PVC, un material ce imită pielea.
Este prevăzut cu pompă puternică la bază, cu care se poate lipi de indiferent ce regiune plană și cu testicule realistice care extind gradul de realism al jucăriei. Fiind zdravăn la apă, este facil de întreținut.
- Dildo-ul are o formă realistă de penis cu gland proeminent, vene proeminente și testicule mari.
- Forma sa dreaptă permite stimularea precisă a punctului de plăcere.
- Ventuză intensă garantează reținerea fermă pe suprafețe, permițând utilizatorului să se bucure de experiențe intense.
- Compatibil cu hamuri strap-on, punând la dispoziție versatilitate în utilizare.
Este alegerea perfectă atât pentru începători cât și pentru ființele experimentate.
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
Pretabil Pentru Pătrundere Vaginală
Pretabil Pentru Pătrundere Anală
Rezistent La Apă
Are Ventuză
