| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB127256 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Crem |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | Satisfyer |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Satisfyer Spinning Rabbit 1 Crem
Experimentează un nou nivel de plăcere cu vibratorul Spinning Rabbit 1 crem! Acest stimulator realizat de Satisfyer amestecă vibrația tare cu funcția de circulație pentru a-ți dărui stimulare simultană a punctului G și a clitorisului.
Experimentează un nou nivel de fericire cu pulsatorul Spinning Bunny 1 în nuanța beige! Acest stimulator realizat de Satisfyer combină vibrația puternică cu funcția de rotație pentru a-ți dărui stimulare simultană a punctului G și a clitorisului.
Cu 12 programe de vibrații și 5 programe de rotație, acest rabbit vibrator îți îngăduie să personalizezi experiența exact așa cum îți dorești. Poți controla funcțiile separat sau împreună, pentru o satisfacție maximă.
Acest tip de rotire cu certitudine îți va crește ritmul cardiac. Satisfyer Spinning Rabbit 1 este un vibrator rabbit care îți tachinează clitorisul cu reverberații tari și punctul G cu rezonanțe și rotații.
în raport cu finisajului impermeabil (IPX7), această jucărie poate fi folosită în securitate în apă și este ușor de curățat.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Două Motoare
