| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB127235 |
| Lungime Totală | 17.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | Satisfyer |
| Livrare | Gratuita |
Satisfyer Spinning Vibe 1 Albastru
Pentru cei dintre voi care nu se satură de stimularea punctului G se află pulsatorul rotativ numit Spinning Vibe 1, ce oferă un tip de stimulare extrem de interesant.
Pentru cei dintre voi care nu se satură de stimularea punctului G se află vibratorul rotativ numit Spinning Vibe 1, ce furnizează un tip de stimulare deosebit de interesant.
Satisfyer Spinning Vibe 1 are 5 viteze de rotație (în sensul acelor de ceasornic, precum și în sens invers al acestora) și doar tu decizi dacă îți place lent sau rapid.
Distrează-te cu cele 12 programe de vibrații, găsind setarea ta preferată. Rotația și vibrația pot fi controlate separat. Arborele ușor curbat al Satisfyer Spinning Vibe 1 cu vârful său rotunjit și designul practic va asigura că atingeți exact zonele potrivite și să puteți introduce pulsatorul confortabil. De asemenea, este confecționat din silicon de calitate medicală, care nu numai că se simte neted pe piele, dar este și absolut prietenos cu corpul.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
