| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126857 |
| Lungime Totală | 19.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | PC, Silicon |
| Brand | Satisfyer |
| Livrare | Gratuita |
Multi Vibrator Satisfyer Elastic Joy Roșu
Elastic Joy este un stimulator multifuncțional care îți dăruiește posibilități nelimitate! Vibratorul poate fi îndoit în orice direcție și formă preferați, făcând din Elastic Joy un vibrator cu scopuri nelimitate.
Utilizați Flexibil Joy ca vibrator partener, vibrator pentru punctul G, vibrator pentru sex sau energizator pentru oricare zonă erogenă - alegerea vă aparține!
Elastic Joy din silicon moale poate fi folosit pentru stimulare internă sau externă și oferă utilizatorului 10 ritmuri de oscilații în fiecare braț, care pot fi comandate independent. Forma conică a vârfului vibratorului este sublimă pentru stimularea țintită a punctului G, în timp ce al doilea vârf aplatizat este ideal pentru stimularea externă.
Vibratorul captivant este impermeabil (IPX7) și vă poate însoți fără probleme la duș sau în cadă pentru ocazii pline de pasiune. Datorită acumulatorilor reîncărcabili integrați, Elastic Joy poate fi încărcat cu ușurință cu cablul de încărcare USB adăugat cu magnet, astfel încât să vă poată încânta din nou și din nou.
Recomandăm folosirea lubrifianților pe bază de apă laolaltă cu această jucărie și dezinfectarea pe urmă fiecare exploatare cu apă caldă și săpun sau cu o formulă toy cleaner pentru jucării.
