| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126818 |
| Lungime Totală | 11.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 2.3 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Arnd Mov
48 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Pretty Love Arnd este un stimulator rabbit confecționat din silicon de caracteristică superioară satisfăcător la mângâiere ce are 11.5 cm extindere și 2.4 cm în diametru.
Cu toate că are dimensiuni mici, este suficient de viguros să stimuleze orice prietenă până la orgasm. Este ideal pentru stimularea simultană atât a punctului G cât și a clitorisului.
Se încarcă prin USB, deci nu trebuie să ai grijă bateriilor.
- Dispune de 10 funcții de vibrație.
- Este rezistent la apă.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
