| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126749 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 3.75 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
L.A Love Albastru
Bucurați-vă de stimulare intensă în 2 locuri în același timp cu vibratorul L A Love, care vă va duce în raiul orgasmic.
Bucurați-vă de stârnire puternică în 2 locuri în același timp cu masajerul L A Love, care vă va duce în raiul orgasmic.
Primul fapt pe care îl veți îndrăgi este corpul său neted din silicon ultrafin. Brațele flexibile vizează fără cusur punctele tale receptive și se adaptează mișcărilor tale. În interiorul vibratorului sunt 3 motoare puternice.
Brațul mai lung imită mișcarea de împingere și împreună cu vibrațiile, se va ocupa de surescitarea internă. Puteți alege dintre 3 viteze pe care le controlați apăsând butonul de sus. Mărimea sa inserabilă este de 14 cm, iar diametrul maxim este de 3.8 cm.
Brațul scurt va stimula clitorisul până când vei gemi de fericire. Îți dăruiește 10 moduri de stimulare pe care le controlezi cu butonul de la bază.
Vibratorul este rezistent la apă, așa că te poți bucura de clipe erotice cu el chiar și la duș sau la baie. Se reîncarcă cu cablul USB inclus, încărcat complet în 2.5 ore, mai târziu care îți va oferi până la 90 de minute de distracție sălbatică.
Se încarcă complet în 150 minute
Până la 90 minute de funcționare cu o încărcare
10 tipuri de vibrații
3 nivele de viteză
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
