| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126608 |
| Lungime Totală | 18.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPE, PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Ultra Realist UR3 Negru
408 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Stimulator Ultra Realist UR3 Negru făcut din noul material UR3, material moale și plăcut la atingere, cu textura fină ce imită destul de bine dermă umană.
Vibrator ultra concret făcut din noul material UR3, material moale și simpatic la atingere, cu textura ușoară ce imită extrem bine dermă umană. Este turnat direct după un falus real, astfel încât detaliile, inclusiv venele sunt autentice, este elastic, se încălzește la atingere, este moale la exterior dar ferm pe interior, întocmai ca un penis în erecție. Cuprinde 7 moduri de vibrații, controlabile cu susținerea telecomenzii incluse. Are sucțiune puternică pentru reținerea pe distincte suprafețe plane.
