| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126572 |
| Lungime Totală | 12.75 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Silicone Probe Negru
64 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 91 RON
Disponibil: In Stoc
Sondă mătăsoasă din silicon este biletul înspre tărâmul minunilor plăcerii anale obraznice pentru începătorii fericiți sau experții în erotică.
Sondă mătăsoasă din silicon este biletul spre tărâmul minunilor plăcerii anale obraznice pentru începătorii fericiți sau experții în erotică.
Această sondă curbă are un vârf rotund neted, un corp flexibil și o bază cu sucțiune pentru o stimulare tentantă.
Baza robustă cu cupă poate fi montată pe o arie plană, cu ham sau fără, pentru o jucărie de bucurie cu adevărat versatilă.
Utilizați baza cu flanșă și corpul flexibil pentru a controla cu ușurință inserția, stârnirea și îndepărtarea blândă.
Foarte Silențios
Are Ventuză
