| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126437 |
| Lungime Totală | 8.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.5 cm |
| Diametru | 2.7 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Xocoon |
| Livrare | Gratuita |
Bound Love Couples Vibrator Mov
Vibratorul Bound Love reîncărcabil este făcut pentru a fi folosit cu un partener pentru o aventură sexuală sublimă, dar poate crea și experiența supremă în sesiuni de sex solo.
Vibratorul Bound Love reîncărcabil este creat pentru a fi folosit cu un aliat pentru o aventură sexuală sublimă, dar poate crea și experiența supremă în sesiuni de sex solo.
Designul adaptat corpului și siliconul moale furnizează confort mare și rămâne pe loc în momentul fiecărei mișcări. Pe lângă desfătarea vaginală și a clitorisului, descoperă și alte zone erogene singură sau împreună.
Love Bound vine cu o tele-comandă wireless, permițându-vă să vă jucați cu mai multe modele de rezonanțe în timpul utilizării.
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
7 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
Două Motoare
10 tipuri de vibrații
Are acumulator cu Lithium Ion
