| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126293 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Fuchsia |
| Material | Silicon, ABS Plastic |
| Brand | Xocoon |
| Livrare | Gratuita |
Celestial Love Vibe Stimulator Fuchsia
Experimentează puncte culminante pătrunzătoare și intense cu masajerul CELESTIAL LOVE. Acest vibrator jucăuș are două motoare, motorul din arbore stimulează peretele intern, iar celălalt motor dă o plăcere fericită clitorisului.
Experimentează orgasme puternice și intense cu pulsatorul CELESTIAL LOVE. Acest vibrator jucăuș are două motoare, motorul din arbore stimulează peretele intern, iar celălalt motor propune o desfătare fericită clitorisului. Pregătește-te pentru un plăcere sexuală maximă uluitor și dacă devine prea intens, poți controla cele două motoare separat.
Jucăriile sexuale Xocoon sunt gândite special pentru cuplurile care doresc să aducă o dimensiune adițională preludiului sau sexului. Aducând un fior de plăcere simultană și un punct culminant inevitabil pentru cupluri, Xocoon va convinge cu ușurință indiferent ce cuplu să se retragă și să petreacă timp împreună cu Xocooning netulburat și dezinhibat.
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 nivele de viteză
5 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Două Motoare
15 tipuri de vibrații
Are acumulator cu Lithium Ion
10 tipuri de vibrații
