| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126287 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.5 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Extension Sleeve Large Transparent
Prelungitor pentru penis confecționat din TPE, un material sigur pentru corp, neted și flexibil. Cu un diametru partea interioară neextins de 3 cm, asta se potrivește pentru indiferent ce mărime de penis, datorită materialului super elastic.
Prelungitor pentru sex produs din TPE, un material sigur pentru corp, moale și flexibil. Cu un calibru partea interioară neextins de 3 cm, acesta se potrivește pentru orice dimensiune de penis, datorită materialului extra elastic.
Acesta are o formă realistă, cu gland bine definit, vene și un inel care se fixează în spatele testiculelor.
- Furnizează o creștere realistică și confortabilă, perfecționând experiențele intime.
- îmbogățește lungime și grosime pentru o plăcere maximă.
Dimensiuni:
-lungime totală: 19 cm
-lungime interioară: 8.5 cm
-lungime inserabilă exterioară: 15.5 cm
-diametru exterior: 3.5 cm
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
