| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126224 |
| Lungime Totală | 45 cm |
| Lungime Inserabilă | 45 cm |
| Diametru | 4.7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Double Dildo 45cm
97 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 157 RON
Disponibil: In Stoc
Folosește-l solitar sau împărtășește satisfacția cu un partener: alegerea este a ta!
Dublu Dildo din colecția Get Real by ToyJoy este un dong practic cu două capete pentru distracție sexuală fără sfârșit! Acest design realist cuprinde o siluetă cu două capete pentru o dublă bucurie intimă.
Este sigur pentru corp și este confecționat din PVC de înaltă calitate, excluzând ftalați. Flexibil, dar ferm, cu detalii realiste, o senzație neted și doar cantitatea potrivită de duritate: această jucărie sexy îndeplinește toate cerințele.
Sigur pentru corp
