| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126221 |
| Lungime Totală | 32 cm |
| Lungime Inserabilă | 32 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Jr. Double 12 Inch Natural
66 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 106 RON
Disponibil: In Stoc
Dublu Dildou din colecția Get Real by ToyJoy este un dildo realistic, cu două capete, pentru distracție intimă fără sfârșit!
Double Dildo din colecția Get Real by ToyJoy este un dildo realistic, cu două capete, pentru distracție sexuală scutit de sfârșit!
Acest design realist prezintă o siluetă cu două capete pentru o plăcere intimă de două ori mai mare. Folosește-l solitar sau împărtășește satisfacția cu un partener.
Dildoul este sigur pentru corp și este fabricat din PVC de calitate, fără ftalați.
Detalii flexibile, dar ferme, realiste și moale la atingere, dar doar cantitatea adecvată de duritate: acest Double Dildo sexy bifează toate avantajele.
Sigur pentru corp
