| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB126206 |
| Lungime Totală | 34.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 34.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Clear Double Dildo 34cm Transparent
70 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 128 RON
Disponibil: In Stoc
Crește-ți momentele sexuale cu TOYJOY Get Real Clear Dongs.
TOYJOY Get Real Clear Dongs, simbolul satisfacerii și realismului. Acest dong este inodor, nelipicios și ușor de curățat, încrezând o experiență fără complicații de fiecare dată.
Combinația unică a unui arbore transparent cu un design practic al membrului oferă un răsfăț vizual. Tija flexibilă și venele definite asigură o senzație reală.
