| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB125086 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR, ABS |
| Brand | OEM |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Realistic Barbara Mark Multi-Speed
Pulsatorul Realistic Barbara Mark Multi-Speed este un produs vibrant și rotativ superb, care vă poate încânta în atât de numeroase moduri tentante.
Vibratorul Realistic Barbara Mark Multi-Speed este un produs vibrant și circular superb, care vă poate încânta în atât de multe chipuri tentante. Textura este netedă și flexibilă pentru acea senzație realistă, iar axul posedă elemente realiste, cum ar fi un cap bulbos, testicule ferme și un ax simplu texturat.
Baza are o ventuză, astfel încât să puteți folosi jucăria cu membre libere și să o fixați pe o suprafață netedă și plană. Pentru a controla funcția de vibrare și rotire există o telecomandă atașată, care vă îngăduie să schimbați modurile de vibrație în timp ce utilizați această jucărie fabuloasă.
Are Ventuză
