| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB124498 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis De Mărime Medie Transparent
Prelungitor din material elastic TPE analog cu pielea umană care mărește penisul atât în extindere cât și în grosime și care asigură o experiență erotică realistă.
Prelungitor din material extensibil TPE asemănător cu dermă umană care mărește membrul atât în mărime cât și în grosime și care asigură o experimentare intimă realistă. în raport cu atașamentului testicular, nu trebuie să vă realizați griji că manșonul va aluneca.
Vârful său plin vă va ajuta să adăugați o extindere membrului de până la 4 cm.
Este creat din material flexibil TPE, care este foarte apropiat cu pielea umană, ca moliciune și senzație, și se adaptează perfect la mărimea penisului dvs.
Puteți să încălziți prelungitorul în apă caldă cândva de folosire urmând să se simtă ca un penis adevărat.
- Extensia Falus Sleeve Medium este perfectă pentru a îmbunătăți performanța sexuală și a satisface mai ușor orice femeie.
Sigur pentru corp
Flexibil
Ușor De Manevrat
Rezistent La Apă
