| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB124019 |
| Lungime Totală | 7.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.5 cm |
| Diametru | 1.25 cm |
| Culoare | Auriu |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Bad Lipstick Auriu
Designul orbitor al rujului auriu, 10 programe dominante de vibrație și motorul de tungsten care să zboare în șoaptă sunt făcute pentru a încânta peste tot vă duc aventurile. Vârful înclinat este făcut pentru a dărui o stârnire precisă sau o pulsație de atingere complet punctelor tale de plăcere preferate.
Începătorii care se înroșesc și experții în erotică vor adora vibrațiile dominante pe care le emite motorul în șoaptă. Răsfățați-vă cu 10 programe de vibrație de mare intensitate cu butonul elegant din silicon și țineți apăsat timp de 3 secunde pentru a porni/opri.
Colecția Naughty Bits este făcută să iasă în evidență în orice noptieră, cu design atrăgător și caracteristici orgasmice. Siliconul ultra moale și detaliile aurii elegante ale acestui superb mini aparat de frecție vor face chiar și pe cel mai elegant iubit să zâmbească cândva și după.
Încărcați-vă pasiunea în numai 2 ore conectând cablul USB furnizat la portul de încărcare cu autoetanșare de pe spatele aparatului de masaj. Fii jucăuș cu până la 2 ore de reverberații de mare intensitate la fiecare încărcare. Mărimea discretă a aparatului de masaj subțire de 4 inchi îl face soțul perfect de călătorie, permițându-vă să îmbrățișați plăcerea radiantă peste tot vă duc fanteziile.
Video Vibrator Bad Lipstick Auriu
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
10 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
