| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB121880 |
| Lungime Totală | 10.25 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.25 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Penis Beaded Extension Albastru
111 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Adăugând mult mai mult potențial de stârnire unui penis, acest extensor de silicon lichid elastic vă oferă o grosime suplimentară și o textură perfect irezistibilă.
Dispunând de un estetică cu vârf deschis, care nu blochează senzația, Beaded alunecă cu ușurință (puțin material lubrifiere poate ajuta) și se fixează peste scrot sau baza unui vibrator sau vibrație.
Din silicon lichid ultra moale, hipoalergenic, fiabil, extensia cu mărgele din silicon lichid este sigură pentru corp, super-durabilă și cumplit de lezne de curățat și întreținut.
Înainte și ulterior momentul de joacă, spălați-l bine cu multă apă caldă și săpun sau folosiți un fluid/spumă de bună însușire pentru îngrijirea jucăriilor.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
