| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB118969 |
| Lungime Totală | 3.25 cm |
| Lungime Inserabilă | 3.25 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | TPE, ABS |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pentru Deget Tongue Teaser Mov
21 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Aduceți înapoi arta preludiului cu ajutorul acestui vibrator pentru deget.
Aduceți înapoi arta preludiului cu susținerea acestui stimulator pentru deget.
Minunatul mini teaser alunecă cu ușurință, emite oscilații puternice pe orice, iar inelul moale și elastic facilitează mânuirea jucăriei sexuale.
Poți încânta partenerul cu suprafața cu vene delicate și vibratorul.
Acest teaser gata de călătorie este jucăria perfectă pentru a o duce în orice vacanță sau un mod palpitant de a condimenta lucrurile în dormitor.
Bateriile sunt incluse
Funcționează cu baterii AG4 / LR626
Are vibrații
Sigur pentru corp
