| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB117796 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 2.7 cm |
| Diametru | 3.17 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | ABS |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Truly Rouge Allure Roșu
Delicios feminin și seducător Truly Yours îți uimi cele mai adânci dorințe. Discret dar cu un design opulent, acest vibrator te va face să căzi prada extazului cu fiecare vibrație adâncă și intensă.
Adevăratele bucurii încep să capete înfățișări palpabile cu cele 10 funcții ale vibratorului Truly Yours. Colecția de vibratoare Truly Yours transmite cele mai puternice senzații într-un design compact, discret, perfect pentru călătorii.
Alege dintre 10 programe nemaipomenite - 3 maniere de vibrație liniară și 7 chipuri pe bază de tipare.
Fiecare vibrator este waterproof, în concluzie te vei putea bucura de bucuriile pe care le au de oferit oriunde și oricând.
- Pulsatorul are un aspect roșu metalizat mat, diabolic dar frumos.
- Suprafața moale face ca masajerul să fie plăcut de ținut în mână.
- Vibratorul este supravegheat cu un buton unic pentru o folosire ușoară.
Rezistent La Apă
