| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB117625 |
| Lungime Totală | 20.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Pleasure X-Tender Vibrating 20cm
Plăcere Xtender Lovetoy este un prelungitor super realistic din TPE ce are 20.8 cm mărime și are design ultra realistic. Cu ajutorul acestei jucării, bărbații își pot întinde penisul cu până la 7.5 cm. Are o lungime interioară de 14 cm și un calibru de 4.5 cm.
Absolut pentru bărbați care au un mădular erect între 12.5 și 16.5 cm. Este de întocmai prevăzut cu un accesoriu vibrator ce poate fi introdus în locul distinct zămislit pentru a transforma acest prelungitor într-un vibrator ce oferă senzații extreme femeilor.
Fii gata să oferi orgasme extreme partenerei cu ajutorul acestui prelungitor de calitate, din TPE.
Capul real și striațiile nervoase cresc senzațiile pentru partenerul tău. Fabricat din TPE, materialul este asemănător dermei umane. Este însușit cu un mini stimulator la bază pentru surescitarea clitorisului partenerei.
- Prolungatorul intensifică circumferința penisului cu 70%.
- Diametrul canalului este de 5 centimetri, oferind o potrivire plăcută și sigură.
Rezistent La Apă
