| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB117535 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 18.5 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator 24cm Real Extreme
Real Extreme Vibrating Passion este un stimulator realistic din PVC ce are 24 cm extindere și 3.8 cm în diametru. Este prevăzut cu pompă care contribuie la lipirea jucăriei de orice suprafață plană.
Este prevăzut cu sucțiune care sprijină la lipirea jucăriei de orice suprafață plană și cu testicule ce cresc gradul de realism și au totodată rolul de a face vibratorul mai ușor de manevrat.
Ceea ce face însă această jucărie cu adevărat deosebită este telecomanda sa cu ajutorul căreia se pot controla vibrațiile de la distanță. Încearcă această jucărie atunci îndată ce ai chef de orgasme puternice sau împreună cu persoana iubită, în momentul preludiului pentru a face partidele de amor mai intense.
- Are 3 viteze de vibrație.
- Este perfect impermeabil.
- Corpul este ferm dar flexibil, cu un vârf rotunjit în configurație de gland și un ax gros venos.
- Testiculele sunt extra realiste și comprimabile.
Are Telecomandă
Are Ventuză
