| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB117523 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 17-20 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Dublu Penis Add 3 Vibrating
Intensificați satisfacția pentru amândoi și adăugați centimetri instantaneu cu acest Prelungitor Dublu Sex Add 3 Vibrating!
Prelungitor Dublu Penis Add 3 Vibrating este un prelungitor pentru mădular din TPE ce are 21 cm extindere iar în calibru 5 cm. Odată pus pe penis, aceasta jucărie prelungește organul genital, adăugând câțiva centimetri în plus în lungime, dar și în grosime.
Jucăria este prevăzută și cu un dildo, ajutându-te să oferi soției o introducere dublă, pentru delectări mai puternice ca niciodată. De asemenea, are un accesoriu vibrator ce întărâtă intens vaginul.
- Suprafața este texturată cu vene realiste și are un cap bombat, oferind o senzație ultra-realistă.
- Forma anatomică și designul concret fac ca prelungitorul să fie alegerea perfectă pentru masculii care vor să-și impresioneze partenera.
- Cureaua pentru testicule ajută la întârzierea ejaculării, oferind un orgasm mai puternic.
- Extensorul adaugă o extensie de 3 inch la vârf, permițând o penetrare mai profundă.
