| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB117493 |
| Lungime Totală | 30 cm |
| Lungime Inserabilă | 21.6 cm |
| Diametru | 5.7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Hunters 28cm
Dacă ești în căutarea unei jucării care să imite un penis al unui bărbat bine dotat, aceasta este jucăria perfectă. Acordă senzații realistice datorită designului său și a texturii facil striate.
Hunters Falus este un dong realistic din PVC ce are 22.5 cm mărime inserabilă și 5.7 cm în diametru. Este prevăzut cu testicule realistice și ventuză cu putere mare de sucțiune.
Dacă ești în căutarea unei jucării care să imite un penis al unui mascul bine dotat, aceasta este jucăria perfectă. Dăruiește senzații realistice din pricina designului său și a texturii facil striate.
Testiculele sporesc gradul de realism iar ventuză facilitează la lipirea dildo-ului pe indiferent ce suprafață plană, pentru a fi folosit fără mâini.
Avantajele dildoului Hunters Penis:
-este confecționat din material jelly și plăcut la atingere
-are dimensiuni impresionante
-este însușit cu testicule și ventuză.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
