| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB117424 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator 18cm Real Extreme
Real Extreme este un vibrator realistic din PVC ce are ventuză intensă cu care se poate ține de indiferent ce regiune pentru a fi întrebuințat excluzând membre și testicule concepute până în cele mai mici detalii pentru a semăna mai bine cu cele adevărate.
Este un penis virtual ultra realistic, fiind realizat pentru a semăna cu un membru adevărat până în cele mai mici detalii. Materialul din PVC se aseamănă la atingere cu dermă umană, așadar. Dacă ești în căutarea unei jucării care să îți ofere o trăire autentică, Real Extreme este alegerea perfectă.
- Dildo-ul are 3 viteze de vibrație.
- Are un vârf rotunjit în expresie de gland și un ax gros cu vene proeminente.
- Este excelent pentru cei care apreciază o textură realistă combinată cu o extindere și grosime peste medie.
- Materialele sunt sigure pentru epidermă și scutit de ftalați.
- Axul ferm dar flexibil oferă o suprafață ce răspunde la temperatură pentru senzații extrem de realiste.
- Detaliat cu fiecare rid și adâncitură așteptată pe un mascul real, setul de testicule bombate stimulează extern pentru a autentifica experiența jocului.
- Este aferent cu hamuri, fiind potrivit pentru aventuri strap-on.
Spre deosebire de un penis, însă, această jucărie este prevăzută cu pulsații ce au capacitatea sa de a dărui orgasme intense femeilor. Astea sunt comandate foarte ușor, cu ajutorul unei telecomenzi. Necesită 3 baterii de dimensiune AA pentru a utiliza vibrațiile.
Ai toate motivele să îl încerci.
Rezistent La Apă
Are Telecomandă
Are Ventuză
