| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB117241 |
| Lungime Totală | 7.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 5 cm |
| Diametru | 2.7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Sticlă acrilică |
| Brand | Taboom |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug with Diamond Jewel Small Negru
Răsfăță-te cu această bijuterie anorectală elegantă din aluminiu, cu înfățișare și mărimi potrivite pentru toți utilizatorii, fie ei neexperimentați sau avansați.
Anal Plug Diamond Jewel Small, este un dop anal mic și elegant, din aluminiu, cea are o expresie care îngăduie o inserare ușoară, datorită vârfului conic și rotunjit. Este un Anal plug cu mărimi potrivite, având mărimea toată de 7,2 cm și o lungime inserabilă de 5 cm, putând fi utilizat atât de către începători cât și de amatorii de senzații anale cu experiență.
Este adresat atât bărbaților cât și femeilor, fiind decorat cu un diamant impunător de culoare neagră, potrivit pentru oricine.
Este făcut din aluminiu, un metal sensibil la temperatură, ceea ce înseamnă că este rece la atingere, dar se va încălzi cu ușurință până la temperatura perfectă. Încălziți-l sau răciți-l în apă caldă sau în frigider pentru mai multe senzații intense!
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
