| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB116974 |
| Lungime Totală | 30.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Double AC-DC Dong Roz
Ne îndoim că veți avea trebuință de inspirație atunci îndată ce veți găsi modalități creative de a intra în ea cu AC/DC, dar pentru orice eventualitate - dublă introducere! Provenit din colecția CalExotics axată mereu pe plăcere, acest Double Dildo vine la tine în silicon ferm, dar flexibil, care se îndoaie și se răsucește așa cum vrei tu.
Două vârfuri, unul mare și unul mic, sunt super-netede și conice în capete de sex realiste. Vorbind despre realitate, această tendință se crește prin arborele curbat, până la venele încrețite și o sensibilitate foarte impresionantă la temperatură în raport cu construcției din silicon a lui Double. Pune-l în apă caldă sau lasă-l să se răcească în frigider în prealabil pentru a experimenta jocul de temperatură.
Atingând o adâncime foarte mare, AC/DC Double Dildo ar putea pătrunde până la 12 inchi de la un capăt la altul, dar vine curbat într-o aspect de C strânsă, perfectă pentru dublă inserare - nu este suficient de elastic pentru a se îndrepta scutit de a pune ceva serios, mușchi în ea.
Cu securitate vei aprecia acea fermitate odată ce este înăuntru, fiindcă vârfurile umflate vizează punctele tale dulci interioare.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
