| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB116842 |
| Lungime Totală | 26.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.75 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Fluttering Butterfly Mov
Ești gata să pleci pe aripile fericirii? Fluturele din silicon cu 10 aplicații Posh Mov este gata să vă transporte într-un loc de extaz total. Acest aparat de frecție super-subțire este produs din silicon de cea mai înaltă calitate, sigur pentru corp.
Este incredibil de jelly și mătăsos pentru o experiență de mulțumire de neegalat. Axul fin și flexibil vă va înnebuni în timp ce se îndoaie și se mișcă cu tine. Motoarele duble sincronizate vă vor trimite peste margine cu plăcere în cel mai concis timp! Bucurați-vă de feelingurile incredibile de vibrație din interiorul vostru, în timp ce antenele fluturelui vă gâdilă clitorisul, iar aripile care flutură vă mângâie buzele.
Aparatul de masaj are 10 aplicații intense de vibrație, pulsație și escaladare pentru o experiență de orgasm global personalizată. Ia lucrurile ușor și gâdilă-te la o explozie de satisfacție treptată și mult așteptată sau eliberează-ți toată dorința reținută și aleargă spre eliberare. Are, de asemenea, o funcție de oprire grabnică pentru a vă scuti de întreruperi surpriză și este rezistent la apă pentru a vă distra la duș, cadă sau chiar la piscină.
Video Vibrator Fluttering Butterfly Mov
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
