| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB116692 |
| Lungime Totală | 35.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 28 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Paddys 35.5cm Negru
175 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Paddys Penis este alegerea perfectă pentru cei ce vor o trăire autentică, stimulând cumplit de bine un falus real.
X-Men Paddys Mădular este un dildou realistic negru, ce are 35.6 cm lungime și 6 cm în diametru. Este prevăzut cu testicule realistice și ventuză cu susținerea căreia se poate lipi de absolut orice suprafață, pentru a fi folosit fără mâini. Are vene proeminente pe exterior ce au rol de striații, stimulând pereții genitali.
Este alegerea perfectă pentru cei ce doresc o practică autentică, stimulând deosebit de bine un penis real.
Are Ventuză
