| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB116662 |
| Lungime Totală | 31 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.3 cm |
| Diametru | 7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Penis X-MEN Electric Negru
X-Men Electric High-Vacuum este o pompă complet automată pentru penis, ce are funcție de aspirație ajustabilă. Poate fi folosită cu o singură mână. Intensitatea de vacuum poate fi setată cu ajutorul unui solitar buton.
Este de întocmai prevăzut cu vibrații care extind fluxul de sânge din penis. Pe lângă faptul că te participă să obții o erecție puternică, acest dispozitiv poate să sporească membrul în dimensiune.
Este o pompă silențioasă și foarte fără greutate de folosit. Produsul include un inel din silicon pentru a menține erecția puternică. Manșonul în care se bagă penisul este sub aspect de vagin, pentru a te ajuta să obții o sculare intensă mai ușor.
- Pompa este reîncărcabilă prin cablu USB.
- Este ușor de demontat pentru curățarea cilindrului și a manșoanelor.
Spală pompa cu apă și săpun înainte și după fiecare folosire.
