| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB116377 |
| Lungime Totală | 9 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Butterfly Kiss Flicker Albastru
Conceput pentru satisfacția dvs intimă, Butterfly Kiss Flicker reîncărcabil este o jucărie sexuală obligatorie pentru indiferent ce prietenă iubitoare de plăcere.
Conceput pentru satisfacția dvs intimă, Butterfly Kiss Flicker cu acumulator este o jucărie carnală obligatorie pentru indiferent ce femeie iubitoare de plăcere. Acest aparat de frecție profilat incitant știe cum să-ți mângâie curbele sexuale cu stimulatorul punctului G, dispozitivul pentru clitoris și motoarele duble puternice.
Bucurați-vă de 10 programe intense de vibrație, pulsație și escaladare cu buton de control.
Motoarele duble de mare intensitate oferă vibrații care zguduie fiecare centimetru din acest vibrator pasionat.
Se încarcă complet în 90 minute
Până la 50 minute de funcționare cu o încărcare
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Două Motoare
