| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB115972 |
| Lungime Totală | 13.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.25 cm |
| Diametru | 3.75 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | ABS, TPR |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Get Hard Head Pump Set Transparent
Această pompă de înaltă tehnologie, complet automată predă 3 nivele de aspirație intensă, 5 funcții de vibrație și o pernă de vibrații pentru rezultate cu adevărat nemaiîntâlnit.
Creșteți rezistența sau predați-vă plăcerii totale cu 3 nivele de stimulare de sucțiune și 5 funcții independente de vibrații. Un tampon de atingere moale și vibrant, vă predă senzația de acoperire integrală de care ați dorit-o.
Scufundați-vă profund într-o aspirație intensă, în timp ce pad-ul de aterizare moale și vibrant intern folosește tachinarea pentru a vă emoționa instrumentul de plăcere cu o stimulare de acoperire completă.
Bucurați-vă de aspirație puternică și de o etanșare superioară cu două manșoane unice interschimbabile. Folosiți manșonul simplu pentru sesiunea obișnuită de pompare și celălalt cilindru ultra-strâns pentru stârnirea tremurării genunchilor. Acest manșon detașabil al camerei cu capăt deschis este ușor de utilizat, ușor de curățat și nu necesită igienă specială.
Video Get Hard Head Pump Set Transparent
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
5 tipuri de vibrații
8 tipuri de vibrații
