| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB115876 |
| Lungime Totală | 25 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 5.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo 25cm Dual Layer Platinum
10 Dual Layer Platinum este un dildo din silicon neted și ușor la atingere ce are 25 cm extindere și 5.5 cm în diametru.
Este însușit cu testicule realistice și cupă cu tărie mare de sucțiune cu susținerea căreia se poate lipi de indiferent ce suprafață, pentru a fi întrebuințat scutit de mâini.
Având densitate dublă, este moale și plăcut la exterior însă pe partea interioară este ferm, exact ca un penis adevărat. Fiind rezistent la apă, este simplu de întreținut.
Dildo-ul cu testicule 10 Dual Layer Platinum Silicone este o jucărie ce vă conferă bucurie inedită datorită dimensiunilor sale dar și a materialului fin și delicat din care este conceput. Are un estetică senzual și poate fi luat cu tine peste tot mergeți.
Datorită dimensiunilor, acest dildou cu testicule de la Lovetoy, poate fi pus în bagaj pentru a-l utiliza chiar și atunci când plecați în concediu, pentru a vă bucura de puncte culminante copleșitoare.
Ai toate motivele să încerci acest dildo.
Flexibil
Moale
Are Ventuză
