| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB115564 |
| Lungime Totală | 7.5-9-10.75 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.5 cm |
| Diametru | 1.25-2-2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Set 3 Dilatatoare Vaginale Alena Mov
Revitalizează-ți și tonifiază-ți musculatura genitală cu setul de 3 dilatatoare conturate gândite de medicul Laura Berman. Laura Berman este una dintre cele mai apreciate educatoare trupești din SUA.
Dilatatoarele sexuale au o aspect unică, ergonomică, cu mărimi graduale ce îți vor îngăduie o dilatare blândă. Fiecare dilatator este însușit cu o buclă din silicon ce face îndepărtarea mai mult decât facilă, însă, de asemenea, este perfectă pentru a prinde un vibrator mic pentru un plus de destindere și extra stimulare.
Setul este fabricat din silicon premium, medicinal, sigur pentru corp, pentru că sănătatea noastră este întotdeauna pe locul întâi.
Set de 3 dilatatoare de dimensiuni distincte pentru remediu progresiv, stil practic pentru inserare facilă, confecționate 100% din silicon.
Video Set 3 Dilatatoare Vaginale Alena Mov
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
